-
Відкриті торги
-
КЕП
Кейтерингові послуги
1 102 050.00
UAH з ПДВ
Номер:
54a8e417026c4a5997d9c6b27a6da26a
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-07-001647-c-a1
Постачальник:
ФОП "СОВА СВІТЛАНА МАРКІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2159218542
-
Контактна особа:
Світлана Сова +380676387740 sova_sveta1959@mail.ua
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛ. КАМО, будинок 11, квартира 45
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
16.01.2018 10:00
Період дії договору:
16.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
1 102 050.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 102 050.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кейтерингові послуги
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2018 - 31.01.2018
Місце постачання
53860, Україна, Дніпропетровська область, м.Зеленодольськ, вул.Спортивна, буд.3
На карті
Кейтерингові послуги
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2018 - 31.01.2018
Місце постачання
53860, Україна, Дніпропетровська область, м.Зеленодольськ, вул.Рибалко, буд.7
На карті
Кейтерингові послуги
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2018 - 31.01.2018
Місце постачання
53860, Україна, Дніпропетровська область, м.Зеленодольськ, пров.Козацький, буд.2
На карті
Кейтерингові послуги
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2018 - 31.01.2018
Місце постачання
53861, Україна, Дніпропетровська область, с.Велика Костромка, вул.Фартушного, буд.21
На карті