-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Трактор колісний Farmer 10286 українського виробництва з передньою навіскою.
Тендер Prozorro UA-2022-10-20-012031-a
Завершена
1 816 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 082.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 082.50 UAH
Номер:
701344de9a4249bf9aab4dada82ddcf9
Внутрішній номер закупівлі:
15636072
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-20-012031-a
Замовник:
КП "КОМУНАЛЬНИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30981504
-
Адреса:
35680, Україна, Рівненська область, Дубенський р-н, селище міського типу Смига, вул. Заводська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гавронська Ольга Оксентіївна +380500167273 kom_smyga@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
16700000-2 ТракториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 816 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.10.2022 18:06 - 25.10.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
20.10.2022 18:06 - 28.10.2022 00:00
Період кваліфікації:
28.10.2022 00:03 - 28.10.2022 10:04
Період завантаження договору:
03.11.2022 00:00 - 13.11.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 816 500.00 Трактор колісний Farmer 10286 українського виробництва з передньою навіскою