-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Трактор колісний Farmer 10286 українського виробництва з передньою навіскою.
Оголошено тендер
1 816 500.00
UAH
Номер:
b360fe7e0f054ba18a5778953e5a8c7d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-10-20-003344-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" СМИЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
30981504
-
Адреса:
35680, Україна, Рівненська область, Дубенський р-н, селище міського типу Смига, вул. Заводська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" СМИЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
30981504
-
Адреса:
35680, Україна, Рівненська область, Дубенський р-н, селище міського типу Смига, вул. Заводська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 816 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Трактор колісний Farmer 10286 українського виробництва з передньою навіскою.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
16700000-2 Трактори
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
20.10.2022 17:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Трактор колісний Farmer 10286
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти призначені на поповнення статутного капіталу підприємства
Сума1 816 500.00 UAH