-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2017-11-21-001836-c
Потреба 2018 року
Завершена
6 300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 20 000.00 UAH
Номер:
3b057fd3b44841319acdeb489777b65d
Внутрішній номер закупівлі:
1562755
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-21-001836-c
Замовник:
Відділ освіти Городищенської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147026
-
Адреса:
19500, Україна, Черкаська область, Городище, вул. Миру,60/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Посунько Світлана Володимирівна 380473420656 gor_vo@ukr.net http://gorvo.org/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
6 300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
21.11.2017 15:16 - 12.12.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
21.11.2017 15:16 - 22.12.2017 10:00
Період прекваліфікації:
22.12.2017 10:01 - 02.01.2018 00:00
Аукціон:
02.01.2018 14:55 - 02.01.2018 15:34
Період кваліфікації:
02.01.2018 15:34 - 03.01.2018 11:25
Період завантаження договору:
02.01.2018 15:34 - 22.01.2018 15:34
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
635000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
19500, Україна, Черкаська область, Городищенський район, межа балансової належності
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АВАНТ ТРЕЙДІНГ
Оскарження: 02.01.2018 15:34 - 14.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39472499
-
Контактна особа:
Міфтахов Анатолій Джамілійович +380443777651 avanttreiding@i.ua https://avant-trading.com/
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вул. Дегтярівська, 21 літера "А", оф. 201
Оскарження: 02.01.2018 15:34 - 14.01.2018 00:00
Початкова пропозиція
5 143 500.00 UAH з ПДВ /
5 143 500.00 UAH з ПДВ
5 143 500.00 UAH з ПДВ
Документи
44
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Початкова пропозиція
5 642 610.00 UAH з ПДВ /
5 622 610.00 UAH з ПДВ
5 622 610.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
27.12.2017 17:33
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
70
Скарги
0
ТОВ АС ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
Станкєєв Ігор Генадійович +380503280038 igor.stankeev@ukr.net
-
Адреса:
85700, Украина, ДОНЕЦЬКА ОБЛ, ВОЛНОВАХА, ВУЛ ШЕВЦОВОЇ Д. 22А
Початкова пропозиція
5 977 890.00 UAH з ПДВ /
5 957 890.00 UAH з ПДВ
5 957 890.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
27.12.2017 17:33
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380505108484 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Черкаська обл., Черкаси, 18000, Україна, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Початкова пропозиція
6 191 250.00 UAH з ПДВ /
5 968 000.00 UAH з ПДВ
5 968 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
27.12.2017 17:33
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС" (044) 224-77-73 tender.ugr@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 03061, м.Київ, ВУЛИЦЯ ШЕПЕЛЄВА МИКОЛИ, будинок 6
Початкова пропозиція
6 254 750.00 UAH з ПДВ /
5 969 000.00 UAH з ПДВ
5 969 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
27.12.2017 17:28
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
Контракти
Номер:
c9e56792f20c452b81a5ebd283fcba0d
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-21-001836-c-b1
Постачальник:
ТОВ АВАНТ ТРЕЙДІНГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39472499
-
Контактна особа:
Міфтахов Анатолій Джамілійович +380443777651 avanttreiding@i.ua https://avant-trading.com/
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вул. Дегтярівська, 21 літера "А", оф. 201
Номер договору:
1-Г
Сума договору:
5 143 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
16.01.2018 10:00
Статус:
Підписаний