-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Природний газ
5 143 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
c9e56792f20c452b81a5ebd283fcba0d
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-21-001836-c-b1
Постачальник:
ТОВ АВАНТ ТРЕЙДІНГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39472499
-
Контактна особа:
Міфтахов Анатолій Джамілійович +380443777651 avanttreiding@i.ua https://avant-trading.com/
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вул. Дегтярівська, 21 літера "А", оф. 201
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
1-Г
Дата підписання:
16.01.2018 10:00
Період дії договору:
16.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
5 143 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 5 143 500.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
635000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
19500, Україна, Черкаська область, Городищенський район, межа балансової належності
На карті