-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо вугілля кам'яне марки ГЖП (13-100)
Тендер Prozorro UA-2022-10-19-005968-a
Торги відмінено
260 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 300.00 UAH
Номер:
1f63e536f3974d01a1b803425c4eaee3
Внутрішній номер закупівлі:
15617872
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-19-005968-a
Замовник:
Бородінська селищна рада Болградського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379203
-
Адреса:
68540, Україна, Одеська область, Тарутинський р-н, смт. Бородіно, вул. Миру, буд. 132
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Регіна Чумак +380972956107 regina.chumack@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
260 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 300.00 UAH
Період уточнення:
19.10.2022 13:34 - 25.10.2022 01:00
Період прийому пропозицій:
19.10.2022 13:34 - 04.11.2022 00:00
Аукціон:
з 04.11.2022 15:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо вугілля кам'яне марки ГЖП (13-100)
Кількість
23 тонни
Період постачання
19.10.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
68540, Україна, Одеська область, Тарутинський район, смт Бородіно, вул. Миру, будинок 132
На карті
Інформація про скасування
Номер:
1326f20ba1384200b4484303907e3a6b
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Згідно частини першої статті 31 Закону України "Про публічні закупівлі" замовник відміняє тендер у разі відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг
Період оскарження:
20.10.2022 12:56 - 30.10.2022 23:00
Дата опублікування:
20.10.2022 12:56
Дата виконання:
31.10.2022 00:02
Статус:
Виконано