-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо вугілля кам'яне марки ГЖП (13-100)
Оголошено тендер
260 000.00
UAH
Номер:
a781711618984078a83229cd9f0f117c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-10-19-001700-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Бородінська селищна рада Болградського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379203
-
Адреса:
68540, Україна, Одеська область, Тарутинський р-н, смт. Бородіно, вул. Миру, буд. 132
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Бородінська селищна рада Болградського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379203
-
Адреса:
68540, Україна, Одеська область, Тарутинський р-н, смт. Бородіно, вул. Миру, буд. 132
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
260 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тверде паливо вугілля кам'яне марки ГЖП (13-100)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
19.10.2022 13:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума260 000.00 UAH