• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Вершкове масло (масло вершкове)

Завершена

369 360.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 693.60 UAH
Номер: 42dca5e8342840c783af0484c52fffda
Внутрішній номер закупівлі: 1559312
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-12-12-000343-c   
Замовник: Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Міський протитуберкульозний диспансер м. Маріуполь"
Контактна особа: Воронова Галина Юріївна +380629222561 mariupoltb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 369 360.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 693.60 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 5 540.00 UAH
Період уточнення: 12.12.2017 09:52 - 19.12.2017 09:57
Період прийому пропозицій: 12.12.2017 09:52 - 29.12.2017 09:57
Аукціон: 02.01.2018 11:13 - 02.01.2018 11:34
Період кваліфікації: 02.01.2018 11:34 - 04.01.2018 10:05
Період завантаження договору: 02.01.2018 11:34 - 22.01.2018 11:34

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло (масло вершкове)
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Кількість 4000 кілограм
Період постачання 22.01.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 87502, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Пашковського,2 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Укрпродукт"

Оскарження: 02.01.2018 11:34 - 15.01.2018 00:00
Початкова пропозиція 367 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
367 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.01.2018 10:05
Документи 15
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю Виробнича фірма "Корнер-ПАК"
Початкова пропозиція 368 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
368 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 8
Скарги 0

Контракти

Номер: 404aacca3c064bb3b8205f868cf541e1
Ідентифікатор договору: UA-2017-12-12-000343-c-a1
Постачальник: ТОВ "Укрпродукт"
Номер договору: УЗО-18/19
Сума договору: 367 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.01.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 16.01.2018 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s