-
Відкриті торги
-
КЕП
Вершкове масло (масло вершкове)
367 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
404aacca3c064bb3b8205f868cf541e1
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-12-000343-c-a1
Постачальник:
ТОВ "Укрпродукт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25326688
-
Контактна особа:
Матюхіна Олена Володимирівна +380665718780 helen-f@ukr.net
-
Адреса:
87534, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Громової, буд.63, офіс 1
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Номер договору:
УЗО-18/19
Дата підписання:
16.01.2018 00:00
Період дії договору:
16.01.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
367 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 367 200.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло (масло вершкове)
Кількість
4000 кілограм
Період постачання
22.01.2018 - 31.12.2018