-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Генератор
Тендер Prozorro UA-2022-10-17-003825-a
Торги не відбулися
170 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 850.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 850.00 UAH
Номер:
a8c0351b13c147b0b9df8b2f52473d2c
Внутрішній номер закупівлі:
15591696
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-17-003825-a
Замовник:
"Овруцький ЦПМСД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38796636
-
Адреса:
11101, Україна, Житомирська область, м Овруч, вул.Тараса Шевченка,41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Желонська Олена Миколаївна +380985426615 tendercpmsdovruch@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
170 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
850.00 UAH
Період уточнення:
17.10.2022 12:45 - 23.10.2022 01:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2022 12:45 - 02.11.2022 09:00
Аукціон:
з 03.11.2022 14:47
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Генератор
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
11101, Україна, Житомирська область, м.Овруч. Структурні підрозділи центру., вул.Тараса Шевченка,41, вул.Київська,127
На карті
Генератор
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
11101, Україна, Житомирська область, м.Овруч. Структурні підрозділи центру., вул.Тараса Шевченка,41, вул.Київська,127
На карті