• Відкриті торги
  • КЕП

Генератор

Оголошено тендер

170 000.00 UAH
Номер: 5ed0a8d743fe485083c10636bc268050
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-10-14-003516-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: "Овруцький ЦПМСД"
Замовник: "Овруцький ЦПМСД"
Очікувана вартість: 170 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Генератор
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 14.10.2022 17:03

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Генератор
Код ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Генератор
Код ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума170 000.00 UAH