-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Великовантажні мототранспортні засоби (Підйомні агрегати для ремонту свердловин)
Тендер Prozorro UA-2017-11-23-000537-a
Великовантажні мототранспортні засоби (Підйомні агрегати для ремонту свердловин)
Торги не відбулися
21 040 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 105 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 105 200.00 UAH
Номер:
01885179ff5241488d11c95187bf8b78
Внутрішній номер закупівлі:
1558137
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-23-000537-a
Замовник:
Філія "УМГ "ЛЬВІВТРАНСГАЗ" ПАТ "УКРТРАНСГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25560823
-
Адреса:
79053, Україна, Львівська обл., Львів, вул.І.Рубчака,3, м.Львів
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скрипченко Олена Юріївна (032)234-93-65 skripchenko-yu@utg.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
21 040 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
105 200.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
175 333.33 UAH
Період уточнення:
23.11.2017 10:20 - 05.01.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
23.11.2017 10:20 - 15.01.2018 17:00
Період прекваліфікації:
з 15.01.2018 17:05
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підйомні агрегати для ремонту свердловин
Кількість
2 штуки
Період постачання
22.01.2018 - 20.07.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ Харківський завод транспортного устаткування
×
-
Код ЄДРПОУ:
32677185
-
Контактна особа:
Кругов Денис Ігорович +380572524117 hzto.marketing@gmail.com http://www.hzto.com.ua
-
Адреса:
61035, Україна, Харківська область, Харків, вул. Каштанова, 14
Початкова пропозиція
19 641 600.00 UAH з ПДВ /
19 641 600.00 UAH з ПДВ
19 641 600.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи
20
Скарги
0