-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Великовантажні мототранспортні засоби (Підйомні агрегати для ремонту свердловин)
Тендер Prozorro UA-2017-11-23-000537-a
Великовантажні мототранспортні засоби (Підйомні агрегати для ремонту свердловин)
Торги не відбулися
21 040 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 105 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 105 200.00 UAH
Період оскарження:
23.11.2017 10:20 - 11.01.2018 00:00
Нічого не знайдено.