-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Діагностична ультразвукова система (НК 024-2019 – 40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації)
Тендер Prozorro UA-2022-10-07-004830-a
Завершена
2 240 145.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 200.72 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 200.72 UAH
Номер:
6190109887794deaa8d7d70746da4567
Внутрішній номер закупівлі:
15528477
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-07-004830-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівський обласний клінічний діагностичний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03078209
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, вул. Пекарська 69Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Крекотень Світлана Анатоліївна 380986650663 krekoten.svitlana@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 240 145.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 200.72 UAH
Період уточнення:
07.10.2022 12:11 - 14.10.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
07.10.2022 12:11 - 24.10.2022 17:00
Аукціон:
25.10.2022 13:56 - 25.10.2022 14:19
Період кваліфікації:
25.10.2022 14:19 - 26.10.2022 14:41
Період завантаження договору:
26.10.2022 14:41 - 15.11.2022 14:41
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець зобов’язаний оплатити Товар Постачальнику протягом 30 /тридцяти/ календарних днів з дати фактичного отримання Товару (дати підписання видаткової накладної).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Діагностична ультразвукова система (НК 024-2019 – 40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації)
×
-
НК 024:2019:
40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "КСЕНКО"
Оскарження: 26.10.2022 14:41 - 05.11.2022 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39330111
-
Контактна особа:
Жуков Ігор Васильович 380445410800 info@ksenko.com
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вул. Флоренції, 1/11, офіс 197
Оскарження: 26.10.2022 14:41 - 05.11.2022 23:00
Початкова пропозиція
2 229 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 229 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.10.2022 14:41
Відповіді на вимоги
10
Документи
89
Скарги
0
ТОВ "МЕДІПРАЙМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41530346
-
Контактна особа:
Наталя Литкіна +380961138571 llcmediprime@gmail.com
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЯ ЯНА, будинок 3/5
Початкова пропозиція
2 239 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 239 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
a4e5e91acdd44460b2b9ac79fbed5d19
Ідентифікатор договору:
UA-2022-10-07-004830-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "КСЕНКО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39330111
-
Контактна особа:
Жуков Ігор Васильович 380445410800 info@ksenko.com
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вул. Флоренції, 1/11, офіс 197
Номер договору:
9/11
Сума договору:
2 229 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
09.11.2022 14:30
Статус:
Виконаний