• Відкриті торги
  • КЕП

Діагностична ультразвукова система (НК 024-2019 – 40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації)

2 229 000.00 UAH без ПДВ
Номер: a4e5e91acdd44460b2b9ac79fbed5d19
Ідентифікатор договору: UA-2022-10-07-004830-a-a1
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівський обласний клінічний діагностичний центр"
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "КСЕНКО"
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Номер договору: 9/11
Дата підписання: 09.11.2022 14:30
Період дії договору: до 31.12.2022 00:00
Сума договору: 2 229 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 2 229 000.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Діагностична ультразвукова система (НК 024-2019 – 40761 Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації)
Код ДК 021:2015: 33112200-0 Ультразвукові установки
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 79010, Україна, Львівська область, Львів, вул. Пекарська, 69-б На карті