• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги їдалень (послуги з організації харчування учнів та вихованців НВК НВО (0-6років))

Завершена

5 684 178.51 UAH з ПДВ
мін. крок: 1.1% або 60 000.00 UAH
Номер: b22fb8cb0c414f0f8f8bf91af6906895
Внутрішній номер закупівлі: 1549915
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-12-08-003210-c   
Замовник: Відділ освіти Рокитнянської районної державної адміністрації
Контактна особа: Бабенко Ганна Валентинівна +380456251371 osvitark@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 5 684 178.51 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 60 000.00 UAH
Період уточнення: 08.12.2017 16:40 - 14.12.2017 08:00
Період прийому пропозицій: 08.12.2017 16:40 - 24.12.2017 08:00
Аукціон: 26.12.2017 14:16 - 26.12.2017 14:37
Період кваліфікації: 26.12.2017 14:37 - 28.12.2017 16:30
Період завантаження договору: 26.12.2017 14:37 - 15.01.2018 14:37

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги їдалень (послуги з організації харчування учнів та вихованців НВК НВО (0-6років))
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 264879 доза
Період постачання 15.01.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 09601, Україна, Київська область, смт.Рокитне, вул.Заводська,2 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Продтовари-Т"

Оскарження: 26.12.2017 14:37 - 08.01.2018 00:00
Початкова пропозиція 5 626 464.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 626 464.30 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.12.2017 16:30
Документи 17
Скарги 0
ПП "ШКОЛЯРИК"
Початкова пропозиція 5 662 682.10 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 662 682.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 6
Скарги 0

Контракти

Номер: 3f0e5bb8fa514d7e80e21a17c2f7ac3d
Ідентифікатор договору: UA-2017-12-08-003210-c-c1
Постачальник: ТОВ "Продтовари-Т"
Номер договору: 5
Сума договору: 5 626 464.30 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.01.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 10.01.2018 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
договір 5.pdf
p7s
sign.p7s