-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги їдалень (послуги з організації харчування учнів та вихованців НВК НВО (0-6років))
5 626 464.30
UAH з ПДВ
Номер:
3f0e5bb8fa514d7e80e21a17c2f7ac3d
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-08-003210-c-c1
Постачальник:
ТОВ "Продтовари-Т"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34402940
-
Контактна особа:
Прищепенко Сергій Олександрович +380964438428 prodtovari-t@meta.ua
-
Адреса:
09500, Україна, Київська область, місто Тараща, вулиця Богдана Хмельницького, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Номер договору:
5
Дата підписання:
10.01.2018 00:00
Період дії договору:
10.01.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
5 626 464.30 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 5 626 464.30 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги їдалень (послуги з організації харчування учнів та вихованців НВК НВО (0-6років))
Кількість
264879 доза
Період постачання
15.01.2018 - 31.12.2018