• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Природний газ

Природний газ для забезпечення потреб навчальних закладів Іваничівського району

Завершена

2 767 528.80 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 837.64 UAH
Номер: 2290942b03fb410491bd7367cf573a6b
Внутрішній номер закупівлі: 1548839
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-11-28-001132-c   
Замовник: Відділ освіти та молоді Іваничівської районної державної адміністрації
Контактна особа: Дзись Олена Анатоліївна ,, iv_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 2 767 528.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 13 837.64 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 55 350.58 UAH
Період уточнення: 28.11.2017 11:18 - 10.12.2017 23:00
Період прийому пропозицій: 28.11.2017 11:18 - 20.12.2017 23:00
Аукціон: 21.12.2017 13:08 - 21.12.2017 13:41
Період кваліфікації: 21.12.2017 13:41 - 22.12.2017 10:47
Період завантаження договору: 21.12.2017 13:41 - 10.01.2018 13:41

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 240000 метри кубічні
Період постачання 01.01.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 45300, Україна, Волинська область, смт.Іваничі, вулиця Банківська,2 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Паливторг

Оскарження: 21.12.2017 13:41 - 02.01.2018 00:00
Початкова пропозиція 2 352 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 352 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.12.2017 10:47
Документи 13
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ"
Початкова пропозиція 2 457 849.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 457 849.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 21
Скарги 0
ТОВ КАСТУМ
Початкова пропозиція 2 592 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 592 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 26
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
Початкова пропозиція 2 767 528.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 767 528.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 39
Скарги 0

Контракти

Номер: ab4f890aedc742e2851e8d22088626ce
Ідентифікатор договору: UA-2017-11-28-001132-c-b1
Постачальник: ТОВ Паливторг
Номер договору: 1132
Сума договору: 2 352 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 11.01.2018 09:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір ГАЗОВЕ ПАЛИВО від 11.01.2018 року.pdf
p7s
sign.p7s