-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
Договір постачання природного газу
2 352 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ab4f890aedc742e2851e8d22088626ce
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-28-001132-c-b1
Постачальник:
ТОВ Паливторг
×
-
Код ЄДРПОУ:
40220890
-
Контактна особа:
Морозов Олександр Вікторович +380975668518 paluvtorg@gmail.com
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, вул.Зелена, 115Ж/42
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Опис:
Договір постачання природного газу
Номер договору:
1132
Дата підписання:
11.01.2018 09:00
Період дії договору:
11.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
2 352 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 352 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
240000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2018 - 31.12.2018