-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2022-09-30-004572-a
Торги не відбулися
297 970.02
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 979.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 979.00 UAH
Номер:
e8a4bb9a79bb4ddd929310c4b342eed6
Внутрішній номер закупівлі:
15471890
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-09-30-004572-a
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40342996
-
Адреса:
65042, Україна, Одеська область, Одеса, вул. 7-Пересипська, буд.6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галкіна Олена Володимирівна +380985482503 uotenderdpss@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
297 970.02 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 979.00 UAH
Період уточнення:
30.09.2022 13:48 - 06.10.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
30.09.2022 13:48 - 16.10.2022 10:00
Аукціон:
з 17.10.2022 14:49
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (Природний газ)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (Природний газ)
Кількість
18 тисяча кубічних метрів
Період постачання
01.01.2023 - 31.03.2023