-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (Природний газ)
Оголошено тендер
297 970.02
UAH
Номер:
5bd5257119cf44fbabf8a1418bbed25c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-09-30-001141-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40342996
-
Адреса:
65042, Україна, Одеська область, Одеса, вул. 7-Пересипська, буд.6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40342996
-
Адреса:
65042, Україна, Одеська область, Одеса, вул. 7-Пересипська, буд.6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
297 970.02 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (Природний газ)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
30.09.2022 13:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (Природний газ)
Сума297 970.02 UAH