• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Природний газ

Закупівля на очікувану вартість

Завершена

2 953 748.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 768.00 UAH
Номер: 50239811d18b4a55aff997653b269e5b
Внутрішній номер закупівлі: 1545051
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-11-29-002736-c   
Замовник: Відділ освіти Солонянської РДА
Контактна особа: Ольга Пугач +380566921763,+380566921645,+380669898877 osvitasolone@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 2 953 748.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 14 768.00 UAH
Період уточнення: 29.11.2017 15:39 - 05.12.2017 15:41
Період прийому пропозицій: 29.11.2017 15:39 - 15.12.2017 15:41
Аукціон: 18.12.2017 11:05 - 18.12.2017 11:38
Період кваліфікації: 18.12.2017 11:38 - 22.12.2017 12:43
Період завантаження договору: 18.12.2017 11:38 - 07.01.2018 11:38

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо(природний газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 284000 метри кубічні
Період постачання 01.01.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 52400, Україна, Дніпропетровська область, смт.Солоне, Гагаріна,7 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АС ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ

Оскарження: 18.12.2017 11:38 - 02.01.2018 00:00
Початкова пропозиція 2 590 080.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 590 080.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.12.2017 12:43
Документи 20
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
Початкова пропозиція 2 624 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 624 160.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 55
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
Початкова пропозиція 2 783 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 783 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 15
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Дніпропетровськгаз збут"
Початкова пропозиція 2 953 747.68 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 953 747.68 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 9
Скарги 0

Контракти

Номер: ab22ffff86d84affb18343ee1b9c29d2
Ідентифікатор договору: UA-2017-11-29-002736-c-b1
Постачальник: ТОВ АС ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ
Номер договору: 535(18)Б
Сума договору: 2 590 080.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 09.01.2018 13:55
Статус:
Підписаний
PDF
Договір.PDF
p7s
sign.p7s