-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
2 590 080.00
UAH з ПДВ
Номер:
ab22ffff86d84affb18343ee1b9c29d2
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-29-002736-c-b1
Постачальник:
ТОВ АС ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
Станкєєв Ігор Генадійович +380503280038 igor.stankeev@ukr.net
-
Адреса:
85700, Украина, ДОНЕЦЬКА ОБЛ, ВОЛНОВАХА, ВУЛ ШЕВЦОВОЇ Д. 22А
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
535(18)Б
Дата підписання:
09.01.2018 13:55
Період дії договору:
09.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
2 590 080.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 590 080.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо(природний газ)
Кількість
284000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2018 - 31.12.2018