-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Код 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2017-11-10-003236-b
Завершена
18 574 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 92 872.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 92 872.50 UAH
Номер:
1087f65d7e2d4307bdd3361ae3b6149b
Внутрішній номер закупівлі:
1544267
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-10-003236-b
Замовник:
Відділ освіти Пустомитівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144697
-
Додаткова контактна особа:
Бурбан Степан Іванович +380322278912
-
Адреса:
81100, Україна, Львівська область, Пустомити, вул. Козацька, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Романюк Тетяна Володимирівна +380323041357 rmk01@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
18 574 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
92 872.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
100 000.00 UAH
Період уточнення:
10.11.2017 16:56 - 01.12.2017 14:00
Період прийому пропозицій:
10.11.2017 16:56 - 11.12.2017 14:00
Період прекваліфікації:
11.12.2017 14:03 - 20.12.2017 00:00
Аукціон:
20.12.2017 11:18 - 20.12.2017 11:39
Період кваліфікації:
20.12.2017 11:39 - 21.12.2017 16:54
Період завантаження договору:
20.12.2017 11:39 - 09.01.2018 11:39
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)
Кількість
1000000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
81100, Україна, Львівська область, Пустомитівський район, шкільні та дошкільні заклади освіти Пустомитівського району Львівської області
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Пойченко Олена Георгіївна 380952806586, 380952806586 Olena.Poichenko@lvgaszbut.104.ua http://lvgaszbut.104.ua/
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Золота, 42
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
14.12.2017 10:08
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи
46
Скарги
0
ТОВ Паливторг
Оскарження: 20.12.2017 11:39 - 01.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40220890
-
Контактна особа:
Морозов Олександр Вікторович +380975668518 paluvtorg@gmail.com
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, вул.Зелена, 115Ж/42
Оскарження: 20.12.2017 11:39 - 01.01.2018 00:00
Початкова пропозиція
17 194 680.00 UAH з ПДВ /
17 194 680.00 UAH з ПДВ
17 194 680.00 UAH з ПДВ
Документи
18
Скарги
0
ТОВ КАСТУМ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41087491
-
Контактна особа:
Величко Ігор Васильович +380503171807 tov_kastym@ukr.net
-
Адреса:
79019, Україна, Львівська область, Львів, проспект Чорновола, 63
Початкова пропозиція
17 513 100.00 UAH з ПДВ /
17 420 227.50 UAH з ПДВ
17 420 227.50 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
14.12.2017 10:08
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
634c7e8a84294cbfa3066efcbb438be4
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-10-003236-b-a1
Постачальник:
ТОВ Паливторг
×
-
Код ЄДРПОУ:
40220890
-
Контактна особа:
Морозов Олександр Вікторович +380975668518 paluvtorg@gmail.com
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, вул.Зелена, 115Ж/42
Номер договору:
02/01
Сума договору:
17 194 680.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.01.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
09.01.2018 00:00
Статус:
Підписаний