-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Код 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)
17 194 680.00
UAH з ПДВ
Номер:
634c7e8a84294cbfa3066efcbb438be4
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-10-003236-b-a1
Постачальник:
ТОВ Паливторг
×
-
Код ЄДРПОУ:
40220890
-
Контактна особа:
Морозов Олександр Вікторович +380975668518 paluvtorg@gmail.com
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, вул.Зелена, 115Ж/42
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
02/01
Дата підписання:
09.01.2018 00:00
Період дії договору:
09.01.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
17 194 680.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 17 194 680.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)
Кількість
1000000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
81100, Україна, Львівська область, Пустомитівський район, шкільні та дошкільні заклади освіти Пустомитівського району Львівської області
На карті