-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензинові генератори на мобільній платформі (на колесах) ДК 021:2015: код 31120000-3 Генератори
Тендер Prozorro UA-2022-09-27-008259-a
Торги не відбулися
624 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 240.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 240.00 UAH
Номер:
f8fa0c3915454b8798377c01be86de7b
Внутрішній номер закупівлі:
15442376
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-09-27-008259-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44128509
-
Адреса:
22432, Україна, Вінницька область, Іванів, Свинаря 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костик Аліна Михайлівна +380680517729 ivaniv.osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
624 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 240.00 UAH
Період уточнення:
27.09.2022 15:18 - 03.10.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
27.09.2022 15:18 - 13.10.2022 15:23
Аукціон:
з 17.10.2022 13:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензинові генератори на мобільній платформі (на колесах) ДК 021:2015: код 31120000-3 Генератори
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2022