-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензинові генератори на мобільній платформі (на колесах) ДК 021:2015: код 31120000-3 Генератори
Оголошено тендер
624 000.00
UAH
Номер:
ba9f3d51ee2a42cd8f2e290453d1fccc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-09-27-002044-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44128509
-
Адреса:
22432, Україна, Вінницька область, Іванів, Свинаря 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44128509
-
Адреса:
22432, Україна, Вінницька область, Іванів, Свинаря 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
624 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензинові генератори на мобільній платформі (на колесах) ДК 021:2015: код 31120000-3 Генератори
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 Генератори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
27.09.2022 15:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензинові генератори на мобільній платформі (на колесах) ДК 021:2015: код 31120000-3 Генератори
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума624 000.00 UAH