-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
61. Програмна продукція Cisco Meeting Server (додаткові ліцензії)
Тендер Prozorro UA-2022-09-21-011513-a
Завершена
2 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 000.00 UAH
Номер:
07e1ab14d07a400c83662b9dbe3dd534
Внутрішній номер закупівлі:
15396439
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-09-21-011513-a
Замовник:
Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00019442
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, Киев, вул. Грушевського, 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Геннадій ЛЕВАДНИЙ +380442567057 levadnyi@kmu.gov.ua http://www.kmu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
22 000.00 UAH
Період уточнення:
21.09.2022 17:37 - 29.09.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
21.09.2022 17:37 - 09.10.2022 17:03
Аукціон:
10.10.2022 14:16 - 10.10.2022 14:39
Період кваліфікації:
10.10.2022 14:39 - 17.10.2022 15:42
Період завантаження договору:
17.10.2022 15:42 - 06.11.2022 15:42
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки за Програмну продукцію здійснюються Замовником протягом п’яти банківських днів після поставки Виконавцем Програмної продукції Замовнику на підставі рахунку та видаткової накладної.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Програмна продукція Cisco Meeting Server (додаткові ліцензії) (відповідний код 48515000-1 - Пакети програмного забезпечення для відеоконференцій)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 23.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР»
Оскарження: 17.10.2022 15:42 - 28.10.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31091208
-
Контактна особа:
doc@it-integrator.ua 380445380069 DOC@IT-INTEGRATOR.UA http://it-integrator.ua/
-
Адреса:
04080, Україна, Київська область, Київ, вул. Костянтинівська, 73, м. Київ, 04080, Україна
Оскарження: 17.10.2022 15:42 - 28.10.2022 00:00
Початкова пропозиція
2 198 432.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 198 432.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.10.2022 15:42
Відповіді на вимоги
12
Документи
62
Скарги
0
ТОВ "НЕТВЕЙВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470306
-
Контактна особа:
Юлія Нечипорук +380443590550 sale@netwave.com.ua
-
Адреса:
04112, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ АВІАКОНСТРУКТОРА ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО, будинок 8
Початкова пропозиція
2 199 090.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 199 090.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
32
Скарги
0
Контракти
Номер:
ea95e4054b534e3e9389d9431e28f46d
Ідентифікатор договору:
UA-2022-09-21-011513-a-a1
Постачальник:
ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31091208
-
Контактна особа:
doc@it-integrator.ua 380445380069 DOC@IT-INTEGRATOR.UA http://it-integrator.ua/
-
Адреса:
04080, Україна, Київська область, Київ, вул. Костянтинівська, 73, м. Київ, 04080, Україна
Номер договору:
24-86
Сума договору:
2 198 432.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.11.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
01.11.2022 15:10
Статус:
Виконаний