-
Відкриті торги
-
КЕП
61. Програмна продукція Cisco Meeting Server (додаткові ліцензії)
2 198 432.00
UAH без ПДВ
Номер:
ea95e4054b534e3e9389d9431e28f46d
Ідентифікатор договору:
UA-2022-09-21-011513-a-a1
Замовник:
Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00019442
-
Контактна особа:
Геннадій ЛЕВАДНИЙ +380442567057 levadnyi@kmu.gov.ua http://www.kmu.gov.ua
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, Киев, вул. Грушевського, 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31091208
-
Контактна особа:
doc@it-integrator.ua 380445380069 DOC@IT-INTEGRATOR.UA http://it-integrator.ua/
-
Адреса:
04080, Україна, Київська область, Київ, вул. Костянтинівська, 73, м. Київ, 04080, Україна
Класифікатор ДК 021:2015:
48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Номер договору:
24-86
Дата підписання:
01.11.2022 15:10
Період дії договору:
01.11.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
2 198 432.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
2 198 432.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Програмна продукція Cisco Meeting Server (додаткові ліцензії) (відповідний код 48515000-1 - Пакети програмного забезпечення для відеоконференцій)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 23.12.2022