• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Природний газ

ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ). Процедура закупівлі – відкриті торги на 2018 рік, що оголошена згідно листа інформативного характеру Мінекономрозвитку України №3302-06/29640-06 від 14.06.2016 року

Завершена

1 260 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 2 520.00 UAH
Номер: b1c4b8eb3aa248108a8c4884765666f0
Внутрішній номер закупівлі: 1537987
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-11-24-002832-b   
Замовник: Комунальна установа"Попаснянська центральна районна лікарня
Контактна особа: Закосаренко Олена Вікторівна +380509086375 clon_pp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 260 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 520.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 50 000.00 UAH
Період уточнення: 24.11.2017 18:58 - 01.12.2017 00:00
Період прийому пропозицій: 24.11.2017 18:58 - 11.12.2017 00:00
Аукціон: 11.12.2017 11:03 - 11.12.2017 11:24
Період кваліфікації: 11.12.2017 11:24 - 15.12.2017 12:06
Період завантаження договору: 11.12.2017 11:24 - 31.12.2017 11:24

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 120000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АС ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ

Оскарження: 11.12.2017 11:24 - 26.12.2017 00:00
Початкова пропозиція 1 248 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 248 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.12.2017 12:06
Документи 23
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ"
Початкова пропозиція 1 254 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 254 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 34
Скарги 0

Контракти

Номер: 172d471665874921ad77c51fbe251eb0
Ідентифікатор договору: UA-2017-11-24-002832-b-c1
Постачальник: ТОВ АС ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ
Номер договору: 520(18)Б
Сума договору: 1 248 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 03.01.2018 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір постачання природного газу №520(18)Б.pdf
p7s
sign.p7s