• Відкриті торги
  • КЕП

Природний газ

ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ). Процедура закупівлі – відкриті торги на 2018 рік, що оголошена згідно листа інформативного характеру Мінекономрозвитку України №3302-06/29640-06 від 14.06.2016 року

1 248 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 172d471665874921ad77c51fbe251eb0
Ідентифікатор договору: UA-2017-11-24-002832-b-c1
Постачальник: ТОВ АС ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Опис: ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ). Процедура закупівлі – відкриті торги на 2018 рік, що оголошена згідно листа інформативного характеру Мінекономрозвитку України №3302-06/29640-06 від 14.06.2016 року
Номер договору: 520(18)Б
Дата підписання: 03.01.2018 00:00
Період дії договору: 03.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 1 248 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 248 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 120000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті