• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Вироби для ванної кімнати та кухні

Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції. Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-резидентами України, викладаються українською мовою. При цьому, проектна, технічна документація, яка викладена в оригіналі російською мовою, не потребує перекладу українською мовою. Тендерні пропозиції підготовлені учасниками-нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською мовою. У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному тексту. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник.

Торги не відбулися

487 120.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер: d4bea8800f1b4699b12ae9388aad39cb
Внутрішній номер закупівлі: 15364161
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-09-19-003118-a   
Замовник: ВП "Рівненська АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом"
Контактна особа: Ципан Ольга Михайлівна 0363662935 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 487 120.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 500.00 UAH
Період уточнення: 19.09.2022 11:45 - 26.09.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 19.09.2022 11:45 - 06.10.2022 13:00
Аукціон: з 07.10.2022 15:38
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Арматура для змивного бачка Nova 4263 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 10 шт
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Арматура для змивного бачка SoloPlast Абк-02 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 69 шт
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Арматура для змивного бачка SoloPlast Абк2-10 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 75 шт
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Арматура для змивного бачка
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 5 шт
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Бачок для чаші генуя SLAMP AR 09 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44411750-6 Зливні бачки
Кількість 1 шт
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Біде Cersanit Eko або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44411600-0 Біде
Кількість 1 шт
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Ванна Kolo Comfort прямокутна або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 4 шт
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Гофра до унітаза армована Nova 350 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 2 шт
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Змішувач Zegor T43-TMK-A856 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 32 шт
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Кабіна душова Aquaform Nigra або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 5 шт
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Канал душовий NOVA plastic 5201 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 4 шт
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Бокс гідромасажний GM 6415 асиметричний правосторонній або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 1 шт
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Кріплення до змішувача 1 ШП KS-1BR або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 80 шт
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Кришка для унітаза
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 42 шт
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Система інсталяційна Geberit Duofix Delta або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 3 шт
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Набір відро для сміття з педаллю і йоржик для унітазу
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 12 шт
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
П'єдестал керамічний Cersanit President K08-011 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 31 шт
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Пісуар настінний
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 1 шт
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
піддон душовий
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 7 шт
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Сифон до пісуара ALCA A45B або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 2 шт
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Сифон до умивальника Nova 1050 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 143 шт
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Сифон пластиковий для душового піддону
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 2 шт
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Стрічка бордюрна гідроізоляційна для ванни
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 1 шт
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Умивальник з тумбою Церсанія 50 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44411300-7 Умивальники
Кількість 4 шт
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Умивальник керамічний Cersanit President Р 50 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44411300-7 Умивальники
Кількість 31 шт
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Умивальник керамічний з постаментом
Код ДК 021:2015: 44411300-7 Умивальники
Кількість 10 шт
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Унітаз компакт Cersanit Facile або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44411740-3 Унітази
Кількість 14 шт
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Унітаз компакт с косим випуском
Код ДК 021:2015: 44411740-3 Унітази
Кількість 8 шт
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Унітаз компакт с прямим випуском
Код ДК 021:2015: 44411740-3 Унітази
Кількість 2 шт
Період постачання до 24.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації