-
Відкриті торги
-
КЕП
Вироби для ванної кімнати та кухні
Оголошено тендер
584 544.00
UAH
Номер:
82775d5592e746679584d52be0d3defc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-09-19-000775-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВП "Рівненська АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, Вараш, Вараш, Територія Рівненської АЕС
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ВП "Рівненська АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, Вараш, Вараш, Територія Рівненської АЕС
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
584 544.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вироби для ванної кімнати та кухні
Примітки:
ДП "НАЕК "Енергоатом" (01032, м.Київ, вул.Назарівська, 3; ЄДРПОУ 24584661, діяльність в окремих сферах господарювання), ВП "Рівненська АЕС" (ЄДРПОУ ВП: 05425046; 34400, Рівненська обл., м.Вараш).
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Дата опублікування:
19.09.2022 11:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума584 544.00 UAH