-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Полотно нетканне
Тендер Prozorro UA-2017-10-19-001531-a
Завершена
17 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 100.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 100.00 UAH
Номер:
a1bb8088027f4817959abb56dc9da75b
Внутрішній номер закупівлі:
1536128
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-19-001531-a
Замовник:
Філія «Вінницятрансприлад» ПАТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081242
-
Адреса:
Україна, Вінницька обл., Вінниця, пл. Привокзальна, буд.1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ромов Анатолій Анатолійович 0432612920 vtransprylad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
19212300-8 ПолотноАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
17 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
100.00 UAH
Період уточнення:
19.10.2017 14:49 - 27.10.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
19.10.2017 14:49 - 06.11.2017 16:00
Аукціон:
07.11.2017 14:17 - 07.11.2017 14:38
Період кваліфікації:
07.11.2017 14:38 - 09.11.2017 15:28
Період завантаження договору:
07.11.2017 14:38 - 27.11.2017 14:38
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Полотно неткане ширина 1,5 м
Кількість
500 метри
Період постачання
17.11.2017 - 30.11.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФАБРИКА НЕТКАНИХ МАТЕРІАЛІВ"
Оскарження: 07.11.2017 14:38 - 20.11.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
05511952
-
Контактна особа:
ТОВ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФАБРИКА НЕТКАНИХ МАТЕРІАЛІВ" +380567362062 zaodfnm@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49021 м .Дніпропетровськ , вул.Лісопильна ,8
Оскарження: 07.11.2017 14:38 - 20.11.2017 00:00
Початкова пропозиція
9 660.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
7 999.95 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.11.2017 15:28
Документи
21
Скарги
0
Приватне акціонерне товариство"Вінницяголовпостач"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01880612
-
Контактна особа:
Свєтланова Ірина Олександрівна 380983221094, 380983221094 ira.svetlanova@gmail.com
-
Адреса:
21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул.Київська,буд.78
Початкова пропозиція
15 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
699cb25a6bd843beb3e70c29003f78a7
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-19-001531-a-c1
Постачальник:
ТОВ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФАБРИКА НЕТКАНИХ МАТЕРІАЛІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05511952
-
Контактна особа:
ТОВ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФАБРИКА НЕТКАНИХ МАТЕРІАЛІВ" +380567362062 zaodfnm@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49021 м .Дніпропетровськ , вул.Лісопильна ,8
Номер договору:
СН5/242/Ю1
Сума договору:
7 999.95 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Дата підписання:
02.01.2018 00:00
Статус:
Підписаний