• Відкриті торги
  • КЕП

Полотно нетканне

7 999.95 UAH з ПДВ
Номер: 699cb25a6bd843beb3e70c29003f78a7
Ідентифікатор договору: UA-2017-10-19-001531-a-c1
Постачальник: ТОВ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФАБРИКА НЕТКАНИХ МАТЕРІАЛІВ"
Класифікатор ДК 021:2015: 19210000-1 Натуральні тканиниАналіз за цим CPV
Номер договору: СН5/242/Ю1
Дата підписання: 02.01.2018 00:00
Сума договору: 7 999.95 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 7 999.95 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Полотно неткане ширина 1,5 м
Код ДК 021:2015: 19212300-8 Полотно
Кількість 500 метри
Період постачання 17.11.2017 - 30.11.2017
Місце постачання 21100, Україна, Вінницька обл., Вінниця, пл. Привокзальна, 1 На карті