• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Риба «Хек» свіжоморожений без голови

Очікувана вартість закупівлі включає в себе всі податки та збори.

Завершена

168 360.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 683.60 UAH
Номер: d5b25f30f5ca4901940131ec5b895469
Внутрішній номер закупівлі: 1535401
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-12-01-002557-c   
Замовник: Відділ освіти Чугуївської міської ради
Контактна особа: Ольга Іванівна Запорізька +380688863522 ludam3110@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 168 360.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 683.60 UAH
Період уточнення: 01.12.2017 14:58 - 07.12.2017 14:57
Період прийому пропозицій: 01.12.2017 14:58 - 17.12.2017 14:57
Аукціон: 18.12.2017 14:14 - 18.12.2017 14:41
Період кваліфікації: 18.12.2017 14:41 - 22.12.2017 08:35
Період завантаження договору: 18.12.2017 14:41 - 07.01.2018 14:41

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
риба «Хек» свіжоморожений без голови
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 2640 кілограм
Період постачання до 31.08.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Омарова Сехрана Фікрет кизи

Оскарження: 18.12.2017 14:41 - 02.01.2018 00:00
Початкова пропозиція 168 168.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
168 168.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.12.2017 08:35
Документи 6
Скарги 0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ТОМЕНКО ІГОР ОЛЕГОВИЧ
Початкова пропозиція 168 360.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
168 360.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 39
Скарги 0
ФОП Оксеніч Анна Михайлівна
Початкова пропозиція 168 360.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
168 360.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: da27e874975b4178a2cd0110b287b240
Ідентифікатор договору: UA-2017-12-01-002557-c-b1
Постачальник: ФОП Омарова Сехрана Фікрет кизи
Номер договору: 01
Сума договору: 168 168.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.01.2018 00:00 - 31.08.2018 00:00
Дата підписання: 02.01.2018 13:55
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №01_від_02.01.2018_Хек.pdf
p7s
sign.p7s