-
Відкриті торги
-
КЕП
Риба «Хек» свіжоморожений без голови
168 168.00
UAH без ПДВ
Номер:
da27e874975b4178a2cd0110b287b240
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-01-002557-c-b1
Постачальник:
ФОП Омарова Сехрана Фікрет кизи
×
-
Код ЄДРПОУ:
2498115928
-
Контактна особа:
Омарова Сехрана Фікрет кизи +380633292894 sehrana_omarova@meta.ua
-
Адреса:
61072, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Шекспіра, буд. 24, кв. 3
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Номер договору:
01
Дата підписання:
02.01.2018 13:55
Період дії договору:
02.01.2018 00:00 - 31.08.2018 00:00
Сума договору:
168 168.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
риба «Хек» свіжоморожений без голови
Кількість
2640 кілограм
Період постачання
до 31.08.2018