-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2017-11-20-000300-b
Природний газ (код за ДК 021:2015 код 09123000-7 - природний газ)
Завершена
854 697.10
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 273.49 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 273.49 UAH
Номер:
e97abbb09da54d7191f11d45360b87d7
Внутрішній номер закупівлі:
1534120
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-20-000300-b
Замовник:
ЧЕРКАСЬКА СЕЛИЩНА РАДА СЛОВ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04341790
-
Адреса:
84162, Україна, Донецька область, смт Черкаське, вул.Ясна,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Человян +380502390766 04341790@mail.gov.ua http://cherkaska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
854 697.10 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 273.49 UAH
Період уточнення:
20.11.2017 10:24 - 25.11.2017 18:00
Період прийому пропозицій:
20.11.2017 10:24 - 05.12.2017 18:00
Аукціон:
06.12.2017 13:45 - 06.12.2017 14:06
Період кваліфікації:
06.12.2017 14:06 - 11.12.2017 09:47
Період завантаження договору:
06.12.2017 14:06 - 26.12.2017 14:06
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
92408 метри кубічні
Період постачання
01.01.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
84162, Україна, Донецька область, смт. Черкаське Слов"янського району, вул. Ясна буд.3
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
Оскарження: 06.12.2017 14:06 - 22.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Оскарження: 06.12.2017 14:06 - 22.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
731 871.36 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
731 871.36 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.12.2017 09:47
Документи
62
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380505108484 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Черкаська обл., Черкаси, 18000, Україна, м. Черкаси, вул. Гоголя, 137
Початкова пропозиція
848 305.44 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
848 305.44 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
40
Скарги
0
Контракти
Номер:
cef23be4505b4dbcb08759bb4c43203f
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-20-000300-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Номер договору:
17-194
Сума договору:
731 871.36 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
29.12.2017 15:00
Статус:
Підписаний