-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
731 871.36
UAH з ПДВ
Номер:
cef23be4505b4dbcb08759bb4c43203f
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-20-000300-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
17-194
Дата підписання:
29.12.2017 15:00
Період дії договору:
01.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
731 871.36 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 731 871.36 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
92408 метри кубічні
Період постачання
01.01.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
84162, Україна, Донецька область, смт. Черкаське Слов"янського району, вул. Ясна буд.3
На карті