-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 34620000-9 Рейковий рухомий склад.
Тендер Prozorro UA-2022-09-09-008927-a
Тролейбус Škoda 24Tr – 1 одиниця або еквівалент, бувший у користуванні.
Торги не відбулися
21 000.00
EUR без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 105.00 EUR
мін. крок: 0.5% або 105.00 EUR
Номер:
96612d0d6d894cb4be528f997945b5e8
Внутрішній номер закупівлі:
15300266
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-09-09-008927-a
Замовник:
КП "Хмельницьке комунальне підприємство "Електротранс""
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328646
-
Адреса:
29016, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Тернопільська, будинок 15/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Діана ЧЕРНИЛЕВСЬКА +380682020239 diana.chdp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34620000-9 Рейковий рухомий складАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
21 000.00 EUR без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
105.00 EUR
Період уточнення:
09.09.2022 15:38 - 15.09.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
09.09.2022 15:38 - 25.09.2022 10:00
Аукціон:
з 26.09.2022 12:15
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тролейбус Škoda 24Tr – 1 одиниця або еквівалент, бувший у користуванні.
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 15.04.2023
Місце постачання
29016, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Тернопільська, 15/2
На карті