-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 34620000-9 Рейковий рухомий склад. (Тролейбус Škoda 24Tr – 1 одиниця або еквівалент, бувший у користуванні).
Оголошено тендер
21 000.00
EUR
Номер:
9dbddb3eaeda45fd8b9d2efaf7c51c02
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-09-09-005804-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КП "Хмельницьке комунальне підприємство "Електротранс""
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328646
-
Адреса:
29016, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Тернопільська, будинок 15/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП "Хмельницьке комунальне підприємство "Електротранс""
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328646
-
Адреса:
29016, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Тернопільська, будинок 15/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
21 000.00 EUR
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 - 34620000-9 Рейковий рухомий склад. (Тролейбус Škoda 24Tr – 1 одиниця або еквівалент, бувший у користуванні).
Примітки:
Рішення УО (протокол від 09.09.2022 № 185/2)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
34620000-9 Рейковий рухомий склад
Дата опублікування:
09.09.2022 15:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума21 000.00 EUR