-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-09-08-008074-a
електрична енергія з урахуванням розподілу та передачею по 31.12.2022року
Торги не відбулися
506 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 067.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 067.00 UAH
Номер:
1fdd3fcbe39c45d8b8683501d38a8031
Внутрішній номер закупівлі:
15288088
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-09-08-008074-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпропетровський центр спортивної медицини" Дніпропетровської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01984027
-
Адреса:
49050, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Ярославська, 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Михальченко +380964711038, +380567767702 dvfd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
506 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 067.00 UAH
Період уточнення:
08.09.2022 15:16 - 14.09.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
08.09.2022 15:16 - 24.09.2022 13:41
Аукціон:
з 26.09.2022 14:12
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
90000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
49050, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49050, м. Дніпро, вул.Ярославська, 3а
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42082379
-
Контактна особа:
Оксана Парамонова +380668100015, +380989621232 paramonovaov@yasno.com.ua
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Моссаковського Володимира, будинок 7
Початкова пропозиція
480 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
480 600.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
163
Скарги
0