• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

506 700.00 UAH
Номер: 8b0951b3921646d9bc18fad929d5a1ae
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-09-08-004144-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне підприємство "Дніпропетровський центр спортивної медицини" Дніпропетровської обласної ради
Замовник: Комунальне підприємство "Дніпропетровський центр спортивної медицини" Дніпропетровської обласної ради
Очікувана вартість: 506 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Примітки: електрична енергія з урахуванням розподілу та передачею по 31.12.2022року
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 08.09.2022 13:32

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 90000 Кіловат-година
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума506 700.00 UAH