-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля антрацит А(13-25)
Тендер Prozorro UA-2022-09-06-002767-a
Торги не відбулися
405 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 025.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 025.00 UAH
Номер:
4bc3844abdfe4a64a8c3b6bd69eb0077
Внутрішній номер закупівлі:
15259676
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-09-06-002767-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медичної допомоги " Зачепилівської селищної ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38579825
-
Адреса:
64401, Україна, Харківська область, Зачепилівка, Україна, Харівська обл.,сел.Зачепилівка,вул.14 Гвардійської стрілецької дивізії,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Воробйова Світлана Іванівна +380505703982 zach.cpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
405 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 025.00 UAH
Період уточнення:
06.09.2022 11:06 - 12.09.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2022 11:06 - 22.09.2022 08:00
Аукціон:
з 23.09.2022 13:20
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписВугілля антрацит А(13-25)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля антрацит А(13-25)
Кількість
27 тонни
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
64401, Україна, Харківська область, смт.Зачепилівка, вул.14Гвардійської стрідецької дивізії,6
На карті