-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля антрацит А(13-25)
Оголошено тендер
405 000.00
UAH
Номер:
21f5124e195f49c5a0097a228f1559b3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-09-06-000202-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медичної допомоги " Зачепилівської селищної ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38579825
-
Адреса:
64401, Україна, Харківська область, Зачепилівка, Україна, Харівська обл.,сел.Зачепилівка,вул.14 Гвардійської стрілецької дивізії,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медичної допомоги " Зачепилівської селищної ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38579825
-
Адреса:
64401, Україна, Харківська область, Зачепилівка, Україна, Харівська обл.,сел.Зачепилівка,вул.14 Гвардійської стрілецької дивізії,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
405 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля антрацит А(13-25)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
06.09.2022 09:30
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Вугілля антрацит А(13-25)
Кількість
27 тонни
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписВугілля антрацит А(13-25)
Сума405 000.00 UAH