-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
надання соціальних послуг окремим соціально-вразливим категоріям, 2 лоти
Тендер Prozorro UA-2022-09-05-010606-a
Торги не відбулися
594 600.76
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 923.77 UAH
мін. крок: 0.2% або 923.77 UAH
Номер:
6ee82990a58042188a30a50412a942f2
Внутрішній номер закупівлі:
15256647
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-09-05-010606-a
Замовник:
Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
25254902
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, Львівська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Немчук Микола Юрійович 380685001190 simploda@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85320000-8 Соціальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
594 600.76 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.09.2022 21:11 - 11.09.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2022 21:11 - 21.09.2022 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴409 845.31 Лот № 1 – Надання притулку бездомним особам, звільненим з місць позбавлення волі
- Лот №2 ₴184 755.45 Лот № 2 – Проведення корекції поведінки для осіб, які вчинили домашнє насильство