-
Відкриті торги
-
КЕП
надання соціальних послуг окремим соціально-вразливим категоріям , 2 лоти
Оголошено тендер
594 600.76
UAH
Номер:
2c988397b4f34347b67e3b5599e241f7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-09-05-002486-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
25254902
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, Львівська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
25254902
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, Львівська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
594 600.76 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
надання соціальних послуг окремим соціально-вразливим категоріям , 2 лоти
Примітки:
Очікувана вартість закупівлі визначено відповідно до ПРИМІРНОЇ МЕТОДИКИ ВИЗНАЧЕННЯ ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
85320000-8 Соціальні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.09.2022 20:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума594 600.76 UAH