• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015-09110000-3 "Тверде паливо" вугілля кам`яне марки АО М(А) (13-50)

Торги не відбулися

260 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 300.00 UAH
Номер: 2499ba8415c34de2bf048ac7442f2bca
Внутрішній номер закупівлі: 15251420
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-09-05-005365-a   
Замовник: Бородінська селищна рада Болградського району Одеської області
Контактна особа: Регіна Чумак +380972956107 regina.chumack@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 260 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 300.00 UAH
Період уточнення: 05.09.2022 13:45 - 11.09.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 05.09.2022 13:45 - 21.09.2022 14:41
Аукціон: з 22.09.2022 15:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015-09110000-3 "Тверде паливо" вугілля кам`яне марки АО М(А) (13-50)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 23 тонни
Період постачання 05.09.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 68540, Україна, Одеська область, Тарутинський район, смт Бородіно, вул. Миру, будинок 132 На карті