-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015-09110000-3 "Тверде паливо" вугілля кам`яне марки АО М(А) (13-50)
Оголошено тендер
260 000.00
UAH
Номер:
4bd0f1575d3740a28827a0cc6ba52171
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-09-05-003165-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Бородінська селищна рада Болградського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379203
-
Адреса:
68540, Україна, Одеська область, Тарутинський р-н, смт. Бородіно, вул. Миру, буд. 132
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Бородінська селищна рада Болградського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379203
-
Адреса:
68540, Україна, Одеська область, Тарутинський р-н, смт. Бородіно, вул. Миру, буд. 132
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
260 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015-09110000-3 "Тверде паливо" вугілля кам`яне марки АО М(А) (13-50)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
05.09.2022 13:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума260 000.00 UAH