• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Засоби для догляду за малюками ( дитячий підгузник)

Завершена

320 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 600.00 UAH
Номер: 1b614af8b9794d48ba6c7afd078bc5de
Внутрішній номер закупівлі: 15218428
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-08-31-000994-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»
Контактна особа: Ольга Гукова +380456592372 centerpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 320 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 600.00 UAH
Період уточнення: 31.08.2022 10:05 - 06.09.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2022 10:05 - 16.09.2022 10:00
Аукціон: 19.09.2022 15:43 - 19.09.2022 16:06
Період кваліфікації: 19.09.2022 16:06 - 04.10.2022 11:03
Період завантаження договору: 04.10.2022 11:03 - 24.10.2022 11:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Засоби для догляду за малюками ( дитячий підгузник)
Код ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
Кількість 23430 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 08500, Україна, Київська область, м.Фастів, вул.Київська №57 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВМ ГРУП"

Оскарження: 03.10.2022 11:19 - 14.10.2022 00:00
Початкова пропозиція 245 660.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
245 660.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.10.2022 11:19
Відповіді на вимоги 10
Документи 87
Скарги 0
ТОВ "ГЛОБАЛ-СТАР ЛТД"

Оскарження: 04.10.2022 11:03 - 15.10.2022 00:00
Початкова пропозиція 315 452.10 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
315 452.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.10.2022 11:03
Відповіді на вимоги 10
Документи 38
Скарги 0

Контракти

Номер: 276de2d5f881432dae6841643ca4f1ef
Ідентифікатор договору: UA-2022-08-31-000994-a-c2
Постачальник: ТОВ "ГЛОБАЛ-СТАР ЛТД"
Номер договору: 18/10
Сума договору: 315 452.10 UAH з ПДВ
Сума договору: 288 126.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 18.10.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 18.10.2022 12:59
Статус:
Виконаний
pdf
договір 18 10.pdf
p7s
sign.p7s